Kids paint easy

Android için Eğitici Çocuk Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.4 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma pescAPPs
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza Kids paint easy oyununu yükleyerek çocuklarınıza rengarenk çizimler yaptırabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza Kids paint easy oyununu yükleyerek çocuklarınıza rengarenk çizimler yaptırabilirsiniz.

Çocuk gelişimi uzmanları özellikle küçük yaştaki çocuklara resim yaptırmanızın onun ruhsal ve bedensel gelişim sağlayabilmesi açısından çok yararlı olacağını tavsiye ediyor. Resim yapmak bir çocuk için sadece bir oyun değil aynı zamanda da onların duygularını ifade edebilme yöntemidir. Pedegoglar seanslarında çocukların iç dünyasını öğrenebilmek için onlara resim  yaptırarak bu resimleri yorumlarlar. Üstelik resim yapmak çocuklarınızın yaratıcılık özelliğini de geliştirecek ve renkleri tanımasını sağlayacaktır.

Kids paint easy oyununda capcanlı ve enerjik yapıda bir çok renk ve onun tonları mevcuttur. Çocuklarınız içlerinden dilediğini seçerek resim yapmaya başlayabilir. Eğer çizdiği resmi beğenmez ise vazgeçip silgiyi kullanarak silebilir. Oyun basit bir menüden oluşur. Böylelikle bu resim çizme oyununu tüm yaş grupların ait olan çocuklar sizden yardım istemek zorunda kalmadan kendi kendilerine oynayabilecekler. Ayrıca oyunda çocuklarınıza zararlı olabilecek olan hiç bir içerik mevcut değildir. Üstelik bu kullanışlı oyunu Android tabanlı tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Kids paint easy indir